اتومبیلرانی چهارمحال و بختیاری در کشور برتر شد

رئیس هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی چهارمحال و بختیاری از برتر شدن این هیئت در بین استان‌های کشور خبر داد.

خبرگزاری فارس: اتومبیلرانی چهارمحال و بختیاری در کشور برتر شد

قهرمان آماره  اظهار داشت: هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان چهارمحال و بختیاری در ارزیابی این فدراسیون موفق به کسب عنوان برتر در بین استان‌های کشور شد.

وی افزود: در ارزیابی هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان‌های کشور که توسط کمیته ارزیابی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی کشور انجام شد هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی چهارمحال و بختیاری موفق شد از نظر تعداد مسابقات کشوری، رعایت ضوابط و آیین‌نامه‌ها و تعامل با وزارت ورزش و جوانان و ادارات استانی جزو سه استان برتر کشور قرار گیرد.

آماره از تلاش این هیئت در جذب سرمایه بخش خصوصی خبر داد و افزود: استقبال مردم و بخش خصوصی از این ورزش مطلوب است و در مسابقات مختلف که در این استان برگزار می‌شود ما شاهد حضور عموم مردم هستیم.

رئیس هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی چهارمحال و بختیاری خواستار حضور و حمایت بخش خصوصی از ورزش این استان شد و گفت: بر اساس ارزیابی فدراسیون موفق شدیم عنوان هشتم کشوری را در زمینه جذب اعتبارات در سال 1390 کسب کنیم و امیدواریم با تعامل و همکاری بخش خصوصی در سال جاری بتوانیم با افزایش اعتبارات، برنامه‌های بیشتری در این استان برگزار کنیم.

وی با بیان اینکه این رشته ورزشی توجه طرفداران زیادی را در چهارمحال و بختیاری به خود جلب کرده است، بیان داشت: در صورت توجه بیشتر به این رشته ورزشی و فراهم کردن زیرساخت‌های آن می‌توانیم شاهد مشارکت بیشتر مردم در این رشته ورزشی باشیم.

آماره این رشته ورزشی را یکی از مهیج‌ترین رشته‌های ورزشی عنوان کرد و افزود: جوانان سراسر کشور خصوصا جوانان چهارمحال و بختیاری علاقه زیادی به این رشته‌ ورزشی دارند که باید تمام تلاش خودمان را برای برآورده کردن انتظارات آنان انجام دهیم

/ 0 نظر / 6 بازدید