مجتبی کریم زاده عنوان قهرمان قهرمانان ایران را کسب کرد

مجتبی کریم زاده ˈموتورسوار نامدار آسیا، در آخرین دوره از مسابقات موتورکراس کشور در سال 91 عنوان قهرمان قهرمانان ایران را کسب کرد.

 

مسابقات قهرمان قهرمانان کشور در رشته موتور کراس ایران روز جمعه در پیست موتورسواری میثاق شهرکرد با حضور برترین های کشور برگزار شد.

در این دوره از مسابقات، قهرمانان موتورکراس کشور از استان های مرکزی ،لرستان ،فارس ،اصفهان،همدان ،البرز ،قم و چهارمحال و بختیاری با هم به رقابت پرداختند.

در کلاس موتور کراس 450سی سی ˈعرفان موذنی ˈ از چهارمحال و بختیاری قهرمان شد،ˈمجتبی قربانی ˈ از اصفهان دوم و ˈابوذر یونسیˈ از استان فارس در مکان سوم جای گرفت.

در کلاس بخش پیشکسوتان ایران نیز ˈ سعید کریم زادهˈ از اصفهان قهرمان شد،ˈمحمد کاووسی ˈ از لرستان دوم و ˈعلی پنجه پور ˈ از اصفهان به مقام سوم رسید.

در کلاس 85سی سی موتورکراس نیز ˈمحمدرضا سلیمانی ˈ از چهارمحال و بختیاری،ˈحیدر فراهانی عرب ˈ از چهارمحال و بختیاری و ˈمحمد خدادادی ˈ از لرستان در مکان های اول تا سوم جای گرفتند.

در کلاس 250سی سی موتورکراس این دوره از رقابت ها نیز ˈمجتبی کریم زاده ˈ از اصفهان قهرمان شد،ˈمسعود گلکار ˈ به مقام دوم دست یافت و ˈسعید خسروی ˈاز چهارمحال و بختیاری سوم شد.

همچنین در مسابقات سوپر کراس ایران نیز ˈمجتبی کریم زاده ˈ از اصفهان بر سکوی نخست ایستاد ،ˈعرفان موذنی ˈ از چهارمحال و بختیاری دوم شد و ˈوحید عباسی ˈ از لرستان بر سکوی سوم ایستاد.

براساس آرا هیات داوران در پایان این رقابت ها ˈمجتبی کریم زادهˈ قهرمان موتور کراس آسیا ، به دلیل قهرمانی در چندین دوره از مسابقات کشوری ، به عنوان قهرمان قهرمانان انتخاب شد.

به گزارش ایرنا،این مسابقات در شرایط سخت آب و هوایی و پیست گل آلود برای نخستین بار در کشور در شهرکرد برگزار شد

/ 0 نظر / 32 بازدید