مجموعه ورزشی کارتینگ آزادی (پیست فرمولا)

سرعت را بدون مخاطره تجربه کنید !

از روزی که چند خلبان قدیمی نشستند و از وسایل کنار دستشان یک ماشین ساده و کوچک ساختند و توسط آن با هم به رقابت پرداختند مدت زیادی می گذرد. هر چند این ماشین ها جذابیت و حرفه ای گری رقابت های اتومبیلرانی فرمول یک را ندارد، اما هیجان آن وصف ناپذیر است.

    پیست کارتینگ فرمولا واقع در ضلع شمال شرق استادیوم آزادی در ماه های آغازین سال 1381 در پارکینگ شماره 14 در زمینی به مساحت 30 هزار متر مربع احداث شد. این مجموعه بزرگ و منحصر بفرد خاورمیانه با حمایت یکی از بزرگترین سازندگان ماشین های کارتینگ در جهان ساخته شده است . کارخانه عظیم CRG قهرمان بی رقیب مسابقه های بین المللی کارتینگ در سطح جهان می باشد و طراحی نقشه پیست فرمولا و نصب سیستم تایم گیری الکترونیکی با تأیید مهندسان این شرکت ایتالیایی به مرحله ساخت و اجرا رسید. طول این پیست 800 متر و عرض آن بین 8 تا 10 متر می باشد.

    اکنون این پیست در طول هفته میزبان رانندگان علاقمندی است که با خودروهای اجاره ای یا شخصی به تمرین و تفریح می پردازند و سرعت را بدون مخاطره و با لذت و هیجان تجربه می کنند.

   

پیست فرمولا مکانی ایمن برای تست سرعت !

    ماشین های تفریحی کارتینگ (کارت های رنتال) ماشین هایی با قابلیت هدایت و کنترل بالا هستند که به سبب نوع طراحی شاسی و نزدیک بودن مرکز ثقل آن به سطح زمین از چسبندگی و فرمانپذیری بسیار خوب در سطح مسیر حرکت برخوردار می باشند. به همین دلیل تقریباً واژگونی این وسیله بطور عادی غیر ممکن است. لذا به افرادی که علاقمند می باشند رانندگی حرفه ای را بدون خطر ( در پیست ) تجربه نمایند ، این ورزش پرتحرک و مفرح توصیه می گردد.

ساعت فعالیت پیست های کارتینگ

فعالیت پیست های کارتینگ

/ 0 نظر / 69 بازدید