معرفی قهرمان موتور سواری ایران (داریوش قربانی)

مصاحبه با داریوش قربانی قهرمان هفت دوره مسابقات موتورسواری (رشته تریال)

با سلام ؛
اینجانب داریوش قربانی متولد 21/02/1366 ساکن تهران و عضو تیم ملی موتورسواری جمهوری اسلامی ایران هستم.
موتورسواری را از سن 4 سالگی آغاز کردم و بصورت حرفه ای از سال 1380 در مسابقات قهرمانی کشور موتورسواری (رشته تریال) شرکت کردم .

 


مقام ها :
اولین مقام قهرمانی استان را در سن 14 سالگی کسب کردم و اولین مقام کشوری را در سن 18 سالگی بدست آوردم و از سال 1384 تا به حال (چهار سال) در تمامی ادوارد مسابقات قهرمانی کشور در رشته تریال مقام اول را کسب کرده ام.
فعالیت ورزشی خودم را با موتورسواری و دوچرخه سواری آغاز کردم و علاوه بر مقام هایی که در مسابقات موتورسواری کسب کرده ام در رشته دوچرخه سواری (کوهستان - DownHill) هم در سال 1383 به نایب قهرمانی دست یافتم.

رکوردها :
رکوردهای زیادی در رشته موتور سواری داشته ام ولی بهترین رکوردم در صعود به قله دماوند با موتور تریال برای اولین بار در جهان بود که البته این صعود توضیحات و خاطرات زیادی داشت که آنها را بصورت کامل برایتان بازگو میکنم.

ورزش های مورد علاقه :
از ورزش های مورد علاقه ام می توان به : موتورسواری ، دوچرخه سواری ، اسکی ، تنیس و اتومبیل رانی اشاره کرد.

 


بهترین خاطره ورزشی :
بزرگترین و بهترین خاطره ورزشی صعود به قله دماوند که جز خاطره انگیزترین و بهترین دوران ورزشی من بوده است.

مربی و بهترین یاور :
پدرم بهترین مشوق و مربی ورزشی من بوده اند و از مادرم هم بابت تمامی زحماتی که برای من کشیده است تا به اینجایی که هستم برسم تشکر میکنم.

توصیه و صحبتی با طرفداران شما و علاقه مندان به این ورزش :
امیدوارم همه جوانها به این رشته روی بیاورند و این رشته در ایران شناخته شود و ایران در این ورزش جایگاهی در بین تیمهای نامدار کسب کند .

/ 0 نظر / 33 بازدید